CARINTHIA UNIVERSITY OF APPLIED SCIENCES PONUJA GOOGLE ŠTIPENDIJE ŠTUDENTOM ZAVEZNIŠTVA ATHENA Objavljeno: 29. 5. 2024

Vznemirljiva priložnost za študente CUAS: Google karierne štipendije

Fakulteta za uporabne znanosti Koroška (CUAS), ponosna članica zavezništva ATHENA European University, z veseljem objavlja, da je na voljo 50 Google kariernih štipendij, izključno za člane zavezništva ATHENA. Ta pobuda je del strateškega partnerstva CUAS z Googlom, vzpostavljenega leta 2023, in postavlja CUAS kot edino avstrijsko univerzo, pooblaščeno za ponujanje teh inovativnih učnih priložnosti.

Odklenite nove veščine z Google štipendijami

Štipendije omogočajo dostop do petih specializiranih mikro-kredencialnih tečajev na platformi Coursera, ki zajemajo podatkovno analitiko, digitalni marketing in e-trgovino, IT podporo, projektno vodenje in UX oblikovanje. Ti tečaji so zasnovani za izboljšanje veščin in zaposljivosti študentov na današnjem trgu dela.

Pridružite se Google Analytics Bootcampu

CUAS bo prav tako gostila virtualni Google Analytics Bootcamp 8. junija, kjer bodo udeleženci imeli priložnost pridobiti certifikat Google Analytics 4. Ta praktična izkušnja je zelo cenjena pri delodajalcih in lahko znatno izboljša življenjepise študentov.

Kako se prijaviti

Prijave potekajo do 9. junija 2024, po načelu “kdor prej pride, prej melje”. Prijavite se preko tega obrazca.

Ne zamudite te izjemne priložnosti za napredovanje v svoji karieri s CUAS in Googlom!

Dodatne informacije najdete tukaj.