2ND VILNIUS TECH PHD SUMMER SCHOOL

2ND VILNIUS TECH PHD SUMMER SCHOOL Objavljeno: 20. 5. 2024

Univerza VILNIUS TECH vabi doktorske študente na 2nd VILNIUS TECH PhD Summer School v Vilni Litva.

Namen poletne šole VILNIUS TECH PhD je ponuditi doktorskim študentom edinstvene priložnosti za poklicni in osebni razvoj. Osredotoča se na ključne kompetence, potrebne za doseganje najboljših rezultatov, ki presegajo splošno usposabljanje. Gre za medkulturni, mednarodni in izjemen interdisciplinarni enotedenski tečaj z mednarodnimi predavatelji z visoko rangiranih evropskih univerz. Doktorska poletna šola ustvarja spodbudno učno izkušnjo z dolgotrajno vrednostjo za prihodnjo poklicno kariero.

Več informacij o programu najdete na njihovi spletni strani.

Poletna šola bo potekala od 8. do 12 julija 2024.

Prijavnina za ATHENA partnerje znaša 300 evrov. Univerza v Mariboru bo petim študentom pokrila strošek kotizacijo (prednost imajo študenti višjih letnikov).

Rok za prijavo: 24. junij 2024

Obrazec za prijavo najdete tukaj.

Za dodatna vprašanja pa njim lahko pišete na e-pošto: phd@vilniustech.lt ali erasmus@um.si