KIP “SUMMER SCHOOL OF BRAIN MAPPING AND STIMULATION TECHNIQUES” V CLUJ-NAPOCA, ROMUNIJA Objavljeno: 23. 7. 2024

Univerza za medicino in farmacijo v Cluj-Napoci organizira Poletno šolo kartiranja možganov in tehnik stimulacije. Vabljeni so študenti 1., 2. in 3. stopnje, ki so vpisani na smeri medicine, psihologije, bioinženirstva in biologije.

Intenzivni kombinirani program se bo začel z dvodnevnim virtualnim delom, ki bo potekal teden prej in bo služil kot uvod v nadaljnje osebne seje. Ta spletni del je zasnovan tako, da udeležence seznani z osnovnimi koncepti in širokim področjem tehnologij za preučevanje možganov, vključno z osnovami elektroencefalografije (EEG) in kvantitativne EEG (QEEG), sledenjem očem in tehnikami stimulacije možganov.

Rok za prijavo je 2. avgust 2024.

Šola bo potekala v dveh delih:

• Preko spleta: 3. in 4. september 2024 (Program).
  • V živo: 9. – 13. september 2024 (Program).

Več informacij o programu najdete tukaj.

Vsi zainteresirani pišete na mail: bip.erasmus@um.si

Program bo izveden kot kombiniran intenzivni program Erasmus+. Študenti ste upravičeni do Erasmus+ štipendije. Aktualni razpis najdete tukaj.

Vse aktualne informacije v zvezi z mednarodnim sodelovanjem, bomo objavljali v Erasmus novicah.