KIP “NEW IDEAS TO REVOLUTIONIZE THE FUTURE OF PLANT-BASED FOOD” TRENTO, ITALY

KIP “NEW IDEAS TO REVOLUTIONIZE THE FUTURE OF PLANT-BASED FOOD” TRENTO, ITALY Objavljeno: 21. 8. 2024

Univerza v Trentu organizira kombinirani intenzivni program “New ideas to revolutionize the Future of Plant-Based food”.

Postanite pionirji na področju rastlinske prehrane! Prijavite se zdaj in sodelujte v tem prelomnem izzivu, kjer bomo skupaj preoblikovali prihodnost rastlinske hrane z uporabo MOPUR. Naš cilj so inovacije, sodelovanje in trajen vpliv na prehrambno industrijo!

Program bo zajemal različna področja:

• Razvoj izvirnih jedi: Ustvarite okusne jedi z uporabo MOPUR, ki bodo privlačne za različne okuse.
  • Marketinške strategije: Oblikujte učinkovite strategije, ki bodo MOPUR pozicionirale kot vodilno izbiro v rastlinski prehrani.
  • Proizvodnja hrane in zakonodaja: Pridobite znanje o proizvodnji hrane, zakonodaji in logistiki ter ga uporabite pri reševanju resničnih izzivov.
  • Sodelovanje: Spodbujajte timsko delo in raznolika stališča, ki poganjajo inovacije.
  • Prototipiranje in testiranje: Razvijajte in preizkusite nove rešitve neposredno s potrošniki, da zagotovite pripravljenost na trg.

Mobilnost v živo: 11. – 15. november 2024, v Trento

Tečaj bo obsegal 3 ECTS.

Rok za prijavo je 25. september 2024.

Dodatne informacije lahko najdete tukaj.

Program bo izveden kot kombiniran intenzivni program Erasmus+. Študenti ste upravičeni do Erasmus+ štipendije. Aktualni razpis najdete tukaj.

Vse aktualne informacije v zvezi z mednarodnim sodelovanjem, bomo objavljali v Erasmus novicah.