KIP ”BLENDED INTENSIVE PROGRAMME ON INDUSTRIAL ENGINEERING – OPERATIONAL MANAGEMENT” V BIELSKO-BIALI, POLJSKA Objavljeno: 21. 8. 2024

Univerza v Bielsko-Biali vabi študente in akademsko osebje na kombinirani intenzivni program, osredotočen na industrijsko inženirstvo – operativno upravljanje.

Program ponuja celovit pregled znanj in pridobivanje veščin, povezanih z oblikami in metodami operativnega upravljanja ter specifikami učinkovitega delovanja proizvodnih sistemov pod vplivom metod upravljanja proizvodnih operacij.

Sodelovanje prinaša 3 ECTS kredite.

Spletna mobilnost: začetek novembra.

Mobilnost v živo: 2. – 6. december 2024, Kampus Univerze v Bielsko-Biali, Willowa ulica 2.

Več informacij najdete tukaj.

Rok za prijavo je 30. november 2024.

Program bo izveden kot kombiniran intenzivni program Erasmus+. Študenti ste upravičeni do Erasmus+ štipendije. Aktualni razpis najdete tukaj.

Vse aktualne informacije v zvezi z mednarodnim sodelovanjem, bomo objavljali v Erasmus novicah.