ERASMUS+ PRAKSA: ASSISTANT AT DEPARTMENT OF INTERNATIONAL RELATIONS – BARCELONA, ŠPANIJA Objavljeno: 11. 6. 2024

UIC Barcelona ponuja praktično usposabljanje za pozicijo pripravnika na Oddelku za mednarodne odnose. Imeli boste priložnost izboljšati svoje medkulturne komunikacijske veščine, razviti globalno usmerjenost in pridobiti dragocene izkušnje na področju mednarodnega izobraževanja.

• Obdobje: od 2. septembra 2024 do 31. julija 2025
  • Rok za prijavo: 21. junij 2024
  • Trajanje: prednostno 11 mesecev (40 ur na teden)

UIC Barcelona išče motivirano in dinamično osebo, ki se bo pridružila ekipi kot pripravnik na Oddelku za mednarodne odnose. To je odlična priložnost za nekoga, ki ima strast do mednarodnih zadev, kulturne izmenjave in visokega šolstva, da pridobi praktične izkušnje v dinamičnem in raznolikem okolju.

Zahtevane veščine in kvalifikacije:

• Raven tekočnosti v govorjenem in pisnem angleškem in španskem jeziku (najmanj B2): Delo bo zahtevalo samostojno delo v obeh jezikih.
  • Želeno znanje katalonščine. Poznavanje drugih jezikov je plus.
  • Odlične komunikacijske veščine in sposobnost učinkovitega dela v večkulturnem okolju.
  • Močne organizacijske veščine s poudarkom na podrobnostih in sposobnost dajanja prednosti nalogam.
  • Proaktivna in pozitivna naravnanost, z velikim zanimanjem za mednarodne odnose in visokošolsko izobraževanje.
  • Poznavanje Microsoft Office Suite, aplikacij Google in družbenih omrežij.
  • Prejšnje mednarodne študijske ali delovne izkušnje so dodaten plus.

Kako se prijaviti:
Kontaktirajte relint@uic.es in pošljite svoj življenjepis, spremno pismo in portfelj.

Za več informacij o tej priložnosti obiščite povezavo tukaj.

Vse aktualne informacije v zvezi z mednarodnim sodelovanjem, bomo objavljali v Erasmus novicah.